0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-11%

MON AOC 24V2Q

8.990,00 ден 7.990,00 ден

Гаранција 36 месеци

Шифра: 24V2Q Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 23,8
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 20000000
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 5
Приклучоци
– 3,5 mm Audio Jack
– DP
– HDMI