0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-15%

MON AOC AGON 3 AG273QCX

25.990,00 ден 21.990,00 ден

Совршен AOC гаминг монитор!

Гаранција 36 месеци

Шифра: AG273QCX Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 27″
Формат на екран 16:9
Панел VA
Макс. резолуција 2560×1440
Светлина [цд/м2] 400
Контраст 3000
Видлив агол (хор.) [°] 170
Видлив агол (вер.) [°] 160
Време на одзив [мс] 1
Приклучоци
– DP x2
– HDMI x2
– USB 3.0 x4