0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

MON AOC C27G2ZU

19.590,00 ден 17.590,00 ден

27″ AOC гејминг монитор со одлични перформанси и 240Hz стапка на освежување!

Гаранција 36 месеци

Шифра: C27G2ZU/BK Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 27″
Формат на екран 16:9
Панел VA
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 300
Контраст 3000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 1
Приклучоци
– 3,5 mm Audio Jack
– DP
– HDMI x2
– USB 3.0 x4