0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-7%

MON AOC Q24P2Q

13.490,00 ден 12.490,00 ден

Гаранција 36 месеци

Шифра: Q24P2Q Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 23,8″
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 2560×1440
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 1000
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 4
Приклучоци
– 3,5 mm Audio Jack
– D-Sub
– DP
– HDMI
– USB 3.0 x4