0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-12%

MON ASUS VG248QG 144Hz HDMI DP DVI pivot HAS

16.990,00 ден 14.990,00 ден

Монитор за игри ASUS VG248QG – 24 ”, Full HD, 0,5ms време на одзив!

Гаранција 48 месеци

Спореди
Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 24″ 144Hz
Формат на екран 16:9
Панел TN
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 350
Контраст 1000:1
Видлив агол (хор.) [°] 170
Видлив агол (вер.) [°] 160
Време на одзив [мс] 1
Приклучоци
– 3,5 mm Audio Jack
– DP
– DVI
– HDMI