0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-11%

MON Gaming 32” AOC C32G1

17.490,00 ден 15.490,00 ден

C32G1 е опремен со огромен Framless VA панел од 31,5”, со закривување од 1800R и резолуција со Full HD. 144 Hz, 1 ms MPRT, FreeSync и бројни други карактеристики кои овозможуваат најдобро играчко искуство.

Гаранција 36 месеци 

Спореди
Шифра: C32G1 Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 32″
Формат на екран 16:9
Панел MVA
Макс. резолуција Full HD 1920×1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 3000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 4
Приклучоци
D-Sub
DisplayPort
HDMI