0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

MON HP 24″ 24fw

9.990,00 ден 8.990,00 ден

Гаранција 36 месеци

Спореди
Шифра: 3KS62AA#ABB Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 23,8″
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 300
Контраст 1000:1 static; 10000000:1 dynamic
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 5
Приклучоци
-D-Sub
-HDMI