0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-13%

MON HP 24″ 24W

7.990,00 ден 6.990,00 ден

Гаранција 12 месеци

Спореди
Шифра: 1CA86AA#ABB Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 23,8″
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 5M:1 dynamic
Време на одзив [мс] 5
Приклучоци
-D-Sub
-HDMI