0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-14%

MON LG 24GL650-B Gaming FHD 144Hz 1ms FreeSync HDMI DP

14.390,00 ден 12.390,00 ден

Гаранција 36 месеци

Шифра: 24GL650-B Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 23,6
Формат на екран 16:9
Панел TN
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 300
Контраст 1000:1
Видлив агол (хор.) [°] 170
Видлив агол (вер.) [°] 160
Време на одзив [мс] 1
Приклучоци
– 3,5 mm Audio Jack
– DP
– HDMI x2