0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

MON LG 27MK400H-B FHD 2ms VGA HDMI FreeSync

9.990,00 ден 8.990,00 ден

Гаранција 36 месеци

Спореди
Шифра: 27MK400H-B Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 27″
Формат на екран 16:9
Панел TN
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 200
Видлив агол (хор.) [°] 170
Видлив агол (вер.) [°] 160
Време на одзив [мс] 2
Приклучоци
– 3,5 mm Audio Jack
– D-Sub
– HDMI