0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-16%

MON LG 27MP59G-P Gaming IPS HDMI DP 1ms AMD FreeSync

12.790,00 ден 10.790,00 ден

Full HD дисплејот со 1ms Motion Blur Reduction им овозможува на гејмерите да уживаат во прецизноста потребни за играње на многу високо ниво.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 27MP59G-P Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 27″ 75Hz
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 1000:1
Видлив агол (хор.) [°] 170
Видлив агол (вер.) [°] 160
Време на одзив [мс] 1
Приклучоци
– D-Sub
– HDMI