0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-11%

MON LG 29WN600-W

17.690,00 ден 15.690,00 ден

Со сооднос на екранот од 29″ и 21:9 (2560х1080), овој широк Full HD IPS дисплеј се одликува со реални, точни бои и подобрен контраст, јасност и детали под широк агол. Погледнете јасна, пореална визија за перформансите и играта.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 29WN600-W Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 29″
Формат на екран 21:9
Панел IPS
Макс. резолуција 2560×1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 1000
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 5
Приклучоци
– DP
– HDMI x2