0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-15%

MON LG 32UL500-W

26.990,00 ден 22.990,00 ден

LG 32UL500-W е монитор со високи перформанси што професионалците го чекаа. Екранот од 32 инчи обезбедува 75% поголема површина за гледање во споредба со мониторот од 24 инчи. UHD (3840 x 2160) VA екранот прикажува вистинска репродукција на боја.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 32UL500-W Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 32″
Формат на екран 16:9
Панел VA
Макс. резолуција 3840×2160
Светлина [цд/м2] 300
Контраст 3000
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 4
Приклучоци
– 3,5 mm Audio Jack
– DP
– HDMI x2