0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

MON LG 34UM69G-B Gaming 2K IPS HDMI DP USB-C

20.990,00 ден 18.990,00 ден

Гаранција 36 месеци

Спореди
Шифра: 34UM69G-B Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 34″
Формат на екран 21:9
Панел IPS
Макс. резолуција 2560×1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 1000
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 1
Приклучоци
– DP
– HDMI
– USB Type-C