0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-6%

MON Philips 22″ 223V5LHSB2/00

4.990,00 ден 4.690,00 ден

Гаранција 24 месеци

Спореди
Шифра: 223V5LHSB2/00 Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 21,5″
Формат на екран 16:9
Панел TN
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 200
Контраст 10.000.000:1
Видлив агол (хор.) [°] 90
Видлив агол (вер.) [°] 65
Време на одзив [мс] 5
Приклучоци
-D-Sub
-HDMI