0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-14%

MON Philips 24″ 243V7QDSB

7.390,00 ден 6.390,00 ден

Гаранција 36 месеци

Спореди
Шифра: 243V7QDSB Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 23,8″
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 10.000.000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 4
Приклучоци
– Audio In/Out
– D-Sub
– DVI-D
– HDMI