0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-9%

MON PHILIPS 242E1GAJ

10.690,00 ден 9.690,00 ден

Мониторот за игри на Philips E серија е одличен универзален дисплеј кој обезбедува сериозна игра без солзење. AMD FreeSync, брзина на освежување од 144 Hz и 1 ms овозможуваат непречена забава, без разлика дали играте игри или гледате филмови.

Гаранција 24 месеци

Шифра: 242E1GAJ/00 Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 23,8″
Формат на екран 16:9
Панел VA
Макс. резолуција 1920×1080
Светлина [цд/м2] 350
Контраст 3500
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 4
Приклучоци
– DP
– HDMI