0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-12%

MON Philips 243B9H/00

16.990,00 ден 14.990,00 ден

Мониторите од Philips B серијата со USB-C го заменуваат нередот со каблите. Со еден USB-C кабел истовремено ќе уживате во Full HD слика и ќе го полните вашиот лаптоп. А безбедната pop-up веб-камера со Windows Hello ви овозможува персонализирана, поголема безбедност.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 243B9H/00 Категорија:
Големина на екран : 23,8″
Тип на екран : IPS
Резолуција : 1920×1080 @ 75 Hz
Контраст : 1000:1
Осветленост : 250cd/m2
Време на одзив : 4ms
Звучници : 2 x 2W
HDMI : Да
Display Port : Да
USB : USB-C3.2 x1(upstream), x3(downstream), fast charge
Камера : 2.0 megapixel FHD camera with microphone and LED i
Подесување по висина : 150 mmmm
Ротирање : -/+ 90