0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

MON Philips 272B7QUPBEB with USB-C Dock

20.490,00 ден 18.490,00 ден

Овој монитор Philips QHD со приклучок за USB-C го средува нередот со каблите. Прегледајте QHD слики, безбедно поврзете се со интранет и повторно полнете го лаптопот истовремено со еден USB-C кабел.

Гаранција 36 месеци

Шифра: M09003 Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала 27″
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 2560×1440
Светлина [цд/м2] 350
Контраст 50.000.000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 5
Приклучоци
– Audio In/Out
– DisplayPort
– Ethernet
– HDMI
– RJ45
– USB
– USB-C