0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-13%

MON PHILIPS LED IPS 23.8” 243V7QDAB Slim Design

7.990,00 ден 6.990,00 ден

Совршен дисплеј со неверојатни слики и компактен, тенок дизајн.

Гаранција 24 месеци

Спореди
Шифра: 243V7QDAB/00 Категорија:
Големина на екран : 23,8″
Тип на екран : IPS
Резолуција : Full HD 1920×1080
Контраст : 1000:1
Осветленост : 250cd/m2
Време на одзив : 5ms
VGA : Да
DVI : Да
HDMI : Да
Display Port : Не
Боја : Црна