0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-16%

Monitor 24″ AOC 24B2XDM

6.290,00 ден 5.290,00 ден

Гаранција 36 месеци!

Шифра: 24B2XDM Категорија:

Дијагонала 23.8″
Формат на екранот 16:9
Панел VA
Макс. резолуција 1920×1080
Осветленост [cd/m2] 250 cd/m2
Контраст 1000
Видлив агол (хор.) [°] 178 степени
Видлив агол (вер.) [°] 178 степени
Време на одговор [ms] 4 ms
Конектори
D-Sub
DVI
Звучници да