0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-9%

Monitor 24″ MSI G241VC LED Gaming 1ms, 75Hz, HDMI, VGA, Curved

10.990,00 ден 9.990,00 ден

Гаранција 36 месеци

Спореди
Шифра: G241VC Категорија:

Екран: 23.6″ (60cm)
Максимална резолуција: 1920 x 1080
Стапка на освежувње: 75Hz
Време на одзив: 1ms
Вид на панел: VA
Осветлување (NITS): 250 cd / m2
Агол на гледање: 178°
Заобленост: 1800R
Видео порти: 1x HDMI(1.4), 1x VGA