0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-8%

MONITOR 25″ DELL Alienware AW2521HFA 240Hz

24.990,00 ден 22.990,00 ден

Монитор од 24,5 ”со брзина на освежување од 240Hz, вистинско 1ms GtG брзо IPS време на одговор и интензивно покривање на бојата од секој агол за непречено играње игри.

Гаранција 36 месеци

Шифра: AW2521HFA Категорија:

Full HD 1920 x 1080 at 240 Hz, IPS , AMD FreeSync Premium, G-Sync compatible, 1ms, 2xHDMI 2.0, DP, 4xUSB 3.0, Black