0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-17%

Monitor 27 Philips 275V8LA/00 VA QHD HDMIx2 DP

11.990,00 ден 9.990,00 ден

2K Монитор Philips со промотивна цена до 31 декември!

Гаранција 36 месеци

Шифра: 275V8LA Категорија:

Дијагонала 27″
Формат на екранот 16:9
Панел VA
Макс. резолуција 2560×1440
Осветленост [cd/m2] 250 cd/m2
Контраст 4000
Видлив агол (хор.) [°] 178 степени
Видлив агол (вер.) [°] 178 степени
Време на одговор [ms] 4 ms
Конектори
D-Sub
Display Port
HDMI x2