0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-12%

MONITOR ACER ED270RPBIIPX 27′ LED VA FHD,165Hz, Curved

16.490,00 ден 14.490,00 ден

Заоблени до совршенство, со модерни карактеристики за извонредна визуелизација, Acer ED3 мониторите гарантираат уживање во омилените игри.

Гаранција 24 месеци

Шифра: UM.HE0EE.P01 Категорија:

Големина на екран 27″
Тип на екран VA LCD
Резолуција 1920×1080 @ 165 Hz
Контраст 4000:1
Осветленост 300cd/m2
Време на одзив 5ms
Curved 1500 R
HDMI Да*2
Display Port Да