0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-6%

MONITOR ACER Predator XB273UGSBMIIPRZX, 27″ 165Hz

35.990,00 ден 33.990,00 ден

Однесете ги вашите игри на нови височини со овој монитор за игри кој има QHD дисплеј, брзина на освежување од 165 Hz и време на одговор од 1 милисекунда.

Гаранција 24 месеци

Шифра: UM.HX0EE.S01 Категорија:
Големина на екран : 27″
Тип на екран : IPS
Резолуција : 3440×1440
Контраст : 1000:1
Осветленост : 400cd/m2
Време на одзив : 1 (G to G), 0.5 (Min., G to G) over drive modems
HDMI : Да *2
Display Port : Да
USB : Да
Подесување по висина : 115мм
Ротирање : -/+ 180