0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-9%

MONITOR ACER V277BIP 27”LED IPS FHD, ZeroFrame, 4ms, Flicker-less,1000:1, 250nits, HDMI, DP

10.990,00 ден 9.990,00 ден

Мониторите од серијата V7 на Acer обезбедуваат професионални перформанси и солидна доверливост со стабилен дизајн.

Гаранција 36 месеци

Шифра: UM.HV7EE.004 Категорија:
Големина на екран : 27″
Тип на екран : IPS
Резолуција : 1920×1080 @ 75 Hz
Контраст : 1000:1
Осветленост : 250cd/m2
Време на одзив : 4ms
HDMI : Да
Display Port : Да