0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-9%

MONITOR AOC LED 23,6” E2470SWHE

6.990,00 ден 6.390,00 ден

Гаранција 36 месеци

Шифра: E2470SWHE Категорија:
Големина на екран : 23,6″
Тип на екран : LED
Резолуција : 1920×1080
Контраст : 1000:1
Осветленост : 250cd/m2
Време на одзив : 5ms
VGA : Да
DVI : Не
HDMI : Да *2
Display Port : Да