0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-14%

MONITOR AOC LED IPS 23.8” 24B2XDA

7.290,00 ден 6.290,00 ден

Тенок и елегантен IPS монитор од 23,8 “со живи бои, видливост со широк агол и технологија пријатна за очите.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 24B2XDA Категорија:
Големина на екран : 23,8″
Тип на екран : IPS
Резолуција : 1920×1080
Контраст : 1000:1
Осветленост : 250cd/m2
Време на одзив : 4ms
VGA : Да
DVI : Да
HDMI : Да
Боја : Црна