0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

MONITOR DELL E2418HN

9.990,00 ден 8.990,00 ден

23,8 “екран со широк агол на гледање, еколошки дизајн и ригорозно тестирање за сигурност го дефинираат DELL E2418HN.

Гаранција 36 месеци.

Спореди
Шифра: 210-AMNV Категорија:
Големина на екран : 23.8″
Тип на екран : IPS
Резолуција : Full HD 1920 x 1080 at 60Hz
Контраст : 1000: 1 (typical)
Осветленост : 250 cd/m² (typical)
Време на одзив : 5 ms (gray to gray -fast mode) 8 ms (typical- normal mode)
VGA : Да
DVI : Не
HDMI : Да
Display Port : Не
Боја : Црна