0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-10%

MONITOR DELL LED 21.5″ E2220H

9.690,00 ден 8.690,00 ден

Гаранција 36 месеци

Шифра: 210-AUXD Категорија:
 • Големина на екран : 21,5″
 • Тип на екран : LED
 • Резолуција : 1920×1080
 • Контраст : 1000:1
 • Осветленост : 250cd/m2
 • Време на одзив : 5ms
 • VGA : Да
 • DVI : Не
 • HDMI : Не 
 • Display Port : Да
 • Боја : Црна