0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-12%

MONITOR DELL LED 24″ U2415

16.490,00 ден 14.490,00 ден

DELL Ultrasharp монитор за неограничена продуктивност на вашиот бизнис!

Гаранција 36 месеци

Спореди
Шифра: 210-AEVE Категорија:
 • Големина на екран : 24″
 • Тип на екран : LED
 • Резолуција : Full HD 1920×1200
 • Контраст : 1000:1
 • Осветленост : 300cd/m2
 • Време на одзив : 8ms
 • VGA : Не
 • DVI : Не
 • HDMI : Да
 • Display Port : Да
 • Боја : Црна