0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-13%

MONITOR DELL LED P2719H

14.990,00 ден 12.990,00 ден

Мониторот на DELL P2719H носи поголема продуктивност на работното место со додадена вредност и удобност на корисникот.

Гаранција 36 месеци.

Шифра: 210-APXF Категорија:
 • Големина на екран : 27″
 • Тип на екран : IPS
 • Резолуција : Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz
 • Контраст : 1000:1 
 • Осветленост : 300 cd/m²
 • Време на одзив : 8 ms (normal); 5 ms (fast)
 • Енергетска класа: A+
 • VGA : Да
 • DVI : Не
 • HDMI : Да
 • Display Port : Не
 • Тежина: 6.28 кг
 • Боја : Црна