0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-9%

MONITOR DELL P2419H

10.990,00 ден 9.990,00 ден

Гаранција 36 месеци

Шифра: 210-APWU Категорија:
 • Големина на екран : 23,8″
 • Тип на екран : IPS
 • Резолуција : 1920×1080
 • Контраст : 1000:1
 • Осветленост : 250cd/m2
 • Време на одзив : 5ms
 • VGA : Да
 • DVI : Не
 • HDMI : Да
 • Display Port : Да
 • Боја : Црна
 • USB : Да