0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-16%

MONITOR DELL P2422H

12.690,00 ден 10.690,00 ден

Останете продуктивни, без разлика каде работите. Намалете ја штетната сина светлина со овој елегантен 23,8-инчен FHD монитор со технологија ComfortView Plus.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 210-AZYX Категорија:
Големина на екран : 23,8″
Тип на екран : IPS
Резолуција : 1920×1080 @ 60Hz
Контраст : 1000:1
Осветленост : 250cd/m2
Време на одзив : 5 ms typical
VGA : Да
HDMI : Да
Display Port : Да
USB : Да
Подесување по висина : Да
Ротирање : Да