0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-8%

MONITOR DELL U2719D UltraSharp 27″ QHD 2560 x 1440, IPS, HDMI ,2xDP, USB 3.0

25.490,00 ден 23.490,00 ден

Најдоброто од визуелно!
Беспрекорни детали: Секоја слика оживува на овој 27 ”екран. Со резолуција QHD (2560×1440), ќе добиете 1,77 пати повеќе детали отколку Full HD.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 210-ARBR Категорија:
Display size : 27″
Display Type : IPS
Resolution : 2560×1440
Contrast : 1000:1
Brightness : 350cd/m2
Response time : 8ms
HDMI : Да
Display Port : Да
Color : Црна
USB : Да
Height adjustment : 130 mmmm
Swivel : -45 to 45