0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-13%

MONITOR DELL UltraSharp U2518D

22.990,00 ден 19.990,00 ден

36 месеци гаранција

Спореди
Шифра: 210-AMRR Категорија:
 • Големина на екран : 25″
 • Тип на екран : IPS
 • Резолуција : 2560×1440
 • Контраст : 1000:1
 • Осветленост : 350cd/m2
 • Време на одзив : 5ms
 • VGA : Не
 • DVI : Не
 • HDMI : Да
 • Display Port : Да
 • Боја : Црна