0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-8%

DELL WLED 18.5″ E1916H

5.990,00 ден 5.490,00 ден

Перформанси и карактеристики на кои може да се потпрете. Сигурен и прифатлив 18,5 инчен монитор со основни карактеристики кои ги задоволуваат секојдневните потреби на вашата канцеларија.

Гаранција 36 месеци.

Шифра: 210-AFOW Категорија:
Големина на екран : 18,5″
Тип на екран : LED
Резолуција : 1366×768
Контраст : 600:1
Осветленост : 200cd/m2
Време на одзив : 5ms
VGA : Да
DVI : Не
HDMI : Не
Display Port : Да
Боја : Црна