0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-11%

MONITOR LENOVO D27-40 27″, Anti-glare, VA, 1920×1080, 4 ms, 75Hz

9.190,00 ден 8.190,00 ден

Гаранција 36 месеци!

Шифра: 67A3KAC6EU Категорија:
Големина на екран : 27″
Тип на екран : Full HD
Резолуција : 1920×1080
Контраст : 3000:1
Осветленост : 250cd/m2
Време на одзив : 4ms
VGA : Да
HDMI : Да
Display Port : Да