0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-11%

MONITOR LENOVO S22e-19

6.990,00 ден 6.190,00 ден

Гаранција 36 месеци

Шифра: 61C9KAR1EU Категорија:
 • Големина на екран : 21,5″
 • Тип на екран : LED
 • Резолуција : 1920×1080
 • Контраст : 3000:1
 • Осветленост : 250cd/m2
 • Време на одзив : 4ms
 • VGA : Да
 • DVI : Не
 • HDMI : Да
 • Display Port : Не