0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-9%

MONITOR LENOVO ThinkVision T24i-10

11.590,00 ден 10.590,00 ден

Монитор со висока резолуција и ергономичен дизајн, погоден за на работа и по дома.

Гаранција 36 месеци 

Спореди
Шифра: 61CEMAT2EU Категорија:
 • Големина на екран : 23,8″
 • Тип на екран : IPS
 • Резолуција : Full HD 1920×1080
 • Контраст : 1000:1
 • Осветленост : 250cd/m2
 • Време на одзив : 6ms
 • VGA : Да
 • DVI : Не
 • HDMI : Да
 • Display Port : Да
 • Боја : Црна