0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-8%

MONITOR LENOVO ThinkVision T27i-10

12.990,00 ден 11.990,00 ден

Гаранција 36 месеци

Спореди
Шифра: 61C6MAT1EU Категорија:
 • Големина на екран : 27″
 • Тип на екран : IPS
 • Резолуција : Full HD 1920×1080
 • Контраст : 1000:1
 • Осветленост : 250cd/m2
 • Време на одзив : 6ms
 • VGA : Да
 • DVI : Не
 • HDMI : Да
 • Display Port : Да
 • Боја : Црна