0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-14%

MONITOR PHILIPS LED 21.5” 223V5LHSB2

6.990,00 ден 5.990,00 ден

Гаранција 36 месеци

Шифра: 223V5LHSB2/00 Категорија:
Големина на екран : 21,5″
Тип на екран : LED
Резолуција : 1920×1080 @ 60Hz
Контраст : 600:1
Осветленост : 200cd/m2
Време на одзив : 5ms
VGA : Да
HDMI : Да