0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-13%

MONITOR PHILIPS LED 27” 275E1S/00, IPS QHD 2560×1440 @ 75 Hz Display, 3-sided frameless Design, 4ms, 1000:1, HDMI, DP, Black

15.390,00 ден 13.390,00 ден

Едноставно зачудувачки!
Мониторот од 27 инчи E Line има неверојатни визуелни слики и елегантен дизајн за стилско подобрување на вашиот работен простор. Искусете кристално јасни Quad HD визуелни слики и непречено дејство со технологијата AMD FreeSync.

Гаранција 24 месеци

Шифра: 275E1S/00 Категорија:
Големина на екран : 27″
Тип на екран : IPS
Резолуција : 2560×1440 @ 75Hz
Контраст : 1000:1
Осветленост : 250cd/m2
Време на одзив : 4ms
VGA : Да
HDMI : Да
Display Port : Да