0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-16%

MONITOR PHILIPS LED IPS 27” 276E9QJAB Slim Design

12.490,00 ден 10.490,00 ден

Гаранција 24 месеци

Спореди
Шифра: 276E9QJAB/00 Категорија:
 • Големина на екран : 27″
 • Тип на екран : IPS
 • Резолуција : 1920×1080
 • Контраст : 1000:1
 • Осветленост : 250cd/m2
 • Време на одзив : 5ms
 • VGA : Да
 • DVI : Не
 • HDMI : Да
 • Display Port : Да
 • Боја : Црна