0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-12%

MSGW Gamer i9400 SSD

33.190,00 ден 29.190,00 ден

Гаранција 24 месеци

Спореди
Шифра: M0006102 Категорија:

Процесор Intel® Core™ i5-9400F
Матична плоча Asrock B360 Socket 1151
Тип на меморија 8GB DDR4 2666Mhz
HDD 1TB
SSD 256GB
Графичка картица AMD Radeon RX570 4GB

Куќиште – модел MS HUNTER Midi Tower
Напојување 500W реална моќ