0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

NB Lenovo IdeaPad 3 15IAU7

28.690,00 ден 25.690,00 ден

Гаранција 24 месеци

  • 15,6″ Full HD Antiglare
  • Intel® Core™ i3-1215u
  • 8GB Memory
  • 256GB SSD Storage
  • Intel® UHD Graphics