0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-6%

NB Lenovo IdeaPad 3 17ITL6

33.990,00 ден 31.990,00 ден

Гаранција 24 месеци

Шифра: 82H900SARM Категорија:
  • Display 17,3″ HD+ Antiglare 1600×900
  • Intel® Core™ i5-1135G7
  • RAM 8GB 3200 MHz
  • SSD 512GB M.2 SSD
  • VGA Intel Iris Xe Graphics