0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-7%

nJoy Aerial Ultrabook

13.990,00 ден 12.990,00 ден

Со 4GB RAM и 13,3 инчи Full HD IPS екран AERIAL ви дава моќ да истражувате, а прекрасниот екран прави деталите да се издвојуваат. Со 13,5 mm (0,53 инчи) AERIAL  е еден од најтенките во својата класа. Стилската метална конструкција зрачи со смелост, а неговиот дизајн ќе го издржи тестот на времето.

Гаранција 24 месеци.

Спореди
Шифра: SYNO-3FL49WA-CC02B Категорија:
 • Тип на екран : IPS
 • Екран : 13.3″
 • Резолуција : Full HD 1920 x 1080 Pixels (16:9)
 • Процесор : Intel® Apollo Lake (P314) N3350 
 • Меморија : 4GB
 • Интерен капацитет : 32GB
 • Графичка карта: Интегрирана Intel® Gen9LP HD500
 • Оперативен Систем : Windows 10 Home Edition 64bit
 • Безжична картица : Да
 • Проширување капацитет : SSD M2 2242
 • BT : Да
 • HDMI : Да
 • Боја : Црна
 • Батерија: 9000 mAh Li-ion
 • Teжина : 1.3кг.