0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.

nJoy Gaming Case ACRUX

4.990,00 ден

ARGB 3пински 5V конектор
Синхронизиран контролер на вентилаторот + далечински управувач
Дизајниран за опрема за игри
Целосно проѕирно калено стакло на предна и странична плоча

Гаранција 24 месеци!

Шифра: CSMD-E000UAX-BL01B Категорија:

CASE NJOY ACRUX , Fans Front: 120mm LED fan x 3 (included), Fans Rear: 120mm LED fan x 1 (included), Top: 120mm LED fan x 2 (optional) ,USB & Sound Ports: 2 x USB 3.0 + 1 x USB 2.0 + HD Audio, Dimensions (W x H x D):400 x 200 x 460 mm